Політика безпеки

Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання замовлення, що надійшло.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в строк.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальні програми.

Якщо у Вас виникнуть будь-які проблеми або питання по авторизації-реєстрації в магазині - напишіть нам на адресу електронної пошти і ми завжди допоможемо Вам!

Представники інтернет-магазину ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.


Загальні положення:

  1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину. Використання таких об'єктів без узгодження з власниками сайту заборонено.
  2. На сайті інтернет-магазину є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Ми не несемо відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надаємо посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.


Особисті відомості та безпека:

  1. Інтернет-магазин гарантує, що ніяка отримана від вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
  2. За певних обставин інтернет-магазин може попросити вас зареєструватися та надати особисту інформацію. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.
  3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі " Особистий кабінет".
  4. Для того щоб забезпечити вас інформацією певного роду, інтернет-магазин з вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від розсилки.
  5. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.